Movies
Ratings
604
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 1.5
20th Century WomenRated ★ 3.5
TraffickersRated ★ 0.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
Under the Tuscan SunRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
The World of UsRated ★ 5.0
Our Love StoryRated ★ 2.5
The Air I BreatheRated ★ 2.5
DittoRated ★ 2.0
Wonderful NightmareRated ★ 2.5
Untold ScandalRated ★ 1.5
Hello GhostRated ★ 2.5
LolitaRated ★ 2.5
Gray MattersRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.0
The Beast And The BeautyRated ★ 1.5
The DescentRated ★ 0.5
Please Teach Me EnglishRated ★ 0.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 0.5