Titles you rated
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
JumperRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Eagle EyeRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.0
S.I.U.Rated ★ 2.0- Running WildRated ★ 3.0
ColombianaRated ★ 3.0
The MechanicRated ★ 3.0
Crank: High VoltageRated ★ 4.0
TyphoonRated ★ 3.0
Never Back DownRated ★ 3.0
Vantage PointRated ★ 5.0