Titles you rated
ExhumaRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
The Last DuelRated ★ 3.5
Il MareRated ★ 3.5