Titles you rated
Reborn RichRated ★ 3.5
The Time HotelRated ★ 3.0
Big Bet Season 2Rated ★ 1.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 0.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
WestworldRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 2.0
DarkRated ★ 4.0
DarkRated ★ 4.5
DarkRated ★ 4.5