Movies
Ratings
482
12 Angry MenRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 5.0
It Was Just an AccidentRated ★ 5.0
The 400 BlowsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
PhoenixRated ★ 5.0
The Wedding BanquetRated ★ 3.0
No BearsRated ★ 4.5
120 Beats Per MinuteRated ★ 4.5
AfireRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 5.0- Planet SpoiliaRated ★ 4.0
The LighthouseRated ★ 4.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.0
Hard TruthsRated ★ 3.5
FAQRated ★ 4.0- HoroomonRated ★ 4.5
KikujiroRated ★ 5.0
Touching the Skin of EerinessRated ★ 3.0
I Love Thee for GoodRated ★ 2.5