Movies
Ratings
29
HancockRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
BlindRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0