Movies
Ratings
152
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 3.5
Bagdad CafeRated ★ 5.0
Harvie KrumpetRated ★ 3.0
VolverRated ★ 4.0
Memoir of a SnailRated ★ 5.0
Brandy Hellville & the Cult of Fast FashionRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 5.0
The Virgin SuicidesRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
Sleeping BeautyRated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.5
ShrekRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
Noodle FishRated ★ 5.0