Titles you rated
DisenchantmentRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Adventure Time: Fionna & Cake Season 1Rated ★ 3.0
Adventure Time: Distant LandsRated ★ 2.5
Play It Cool, GuysRated ★ 2.0
Natsuyuki RendezvousRated ★ 2.0
BarakamonRated ★ 4.0
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 2.0
Turn to Me Mukai-kunRated ★ 3.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0- Lovely ComplexRated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5
SamuelRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 2.5