Titles you rated
Happy HourRated ★ 4.5
Song of the ExileRated ★ 4.0- Heavy SnowRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Summer of Soul (...Or, When the Revolution Could Not Be Televised)Rated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Lucky, ApartmentRated ★ 4.0
Esper's LightRated ★ 3.5- The Bek Show: End of CivilizationRated ★ 4.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.0
Starring Jerry As HimselfRated ★ 3.5
The FallRated ★ 5.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 4.0
Chinbotsu KazokuRated ★ 3.0
Concerning My DaughterRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 5.0
Sugar Glass BottleRated ★ 5.0- Photosynthesizing Dead in WarehouseRated ★ 3.5
At the BenchRated ★ 3.5