Movies
Ratings
1155
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.5
MisericordiaRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Handsome GuysRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.5
The Wild RobotRated ★ 3.5
PoolRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
ReboundRated ★ 3.0