Titles you rated
Monster: The Ed Gein StoryRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Rings of Power Season 1Rated ★ 4.5
The Royal House of WindsorRated ★ 2.5
The Last CzarsRated ★ 4.0
Jeffrey Epstein: Filthy RichRated ★ 4.0
Conversations with a Killer: The Ted Bundy TapesRated ★ 3.0
Trump: An American DreamRated ★ 3.5
American Horror StoryRated ★ 3.0
American Horror StoryRated ★ 1.5
American Horror StoryRated ★ 4.5
American Horror StoryRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 0.5
Altered CarbonRated ★ 0.5
The Alienist Season 1Rated ★ 2.5
MindhunterRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
DarkRated ★ 2.5
The Last EmpressRated ★ 1.5