Titles you rated
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
DisturbiaRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Midnight FMRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
Paranormal ActivityRated ★ 4.5
Why Did You Come to My HouseRated ★ 5.0
The Last SamuraiRated ★ 4.5