Titles you rated
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 4.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Work Later, Drink NowRated ★ 2.5
Earth Arcade Season 2Rated ★ 5.0
Earth ArcadeRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 4.0
Special Affairs Team TENRated ★ 3.0
God's QuizRated ★ 4.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 3.5
God's QuizRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 3.5