Titles you rated
All Quiet on the Western FrontRated ★ 5.0
CruellaRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 2.5