Movies
Ratings
457
ObsessedRated ★ 2.0
Lust, CautionRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 1.5
The RecruitRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Die Hard 2Rated ★ 4.5
HerRated ★ 5.0
Panic RoomRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0
Gone in 60 SecondsRated ★ 5.0
Il MareRated ★ 4.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 4.0
Need for SpeedRated ★ 2.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
SwiriRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0