Titles you rated
MedalistRated ★ 4.0
Beach BoysRated ★ 4.5
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.5
Hot SpotRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
A Man on the InsideRated ★ 3.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 5.0
The Elusive SamuraiRated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 2.5
My Dear ExesRated ★ 4.5
Silver SpoonRated ★ 4.0
Girls Band CryRated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0