Titles you rated
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Interview with the VampireRated ★ 5.0
Batman ReturnsRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Goodbye BafanaRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 1.0
Kingdom of HeavenRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 2.0
Guns & TalksRated ★ 2.0
Van HelsingRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 1.0