Titles you rated
At EighteenRated ★ 2.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0