Movies
Ratings
80
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 1.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
The Guard PostRated ★ 1.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
The IllusionistRated ★ 4.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0