Titles you rated
Bungo Stray DogsRated ★ 3.0
Bungo Stray Dogs Wan!Rated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 3.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
UncleRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0