Series
Ratings
232
Beyond the BarRated ★ 2.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.0
Tear Along The Dotted LineRated ★ 5.0
Delicious in DungeonRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0- Haha Ha NyangineRated ★ 5.0
MonkRated ★ 4.0
This World Can't Tear Me DownRated ★ 5.0
Nobody Wants This Season 1Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 4.0- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
AnnaRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.5
The Devil's PlanRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.0
Village Survival, the EightRated ★ 4.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 5.0
Village Survival, the EightRated ★ 4.0