Movies
Ratings
730
HerRated ★ 3.5
My Best Friend's WeddingRated ★ 4.0
Dirty DancingRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Dumb and DumberRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
LoganRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
NoahRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0