Titles you rated
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Stitch! The MovieRated ★ 5.0
Leroy & StitchRated ★ 5.0
Lilo & Stitch 2: Stitch has a GlitchRated ★ 5.0
Lilo & StitchRated ★ 5.0
Astro BoyRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.0
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 4.0
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
PenelopeRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
PocahontasRated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 4.0
Nanny McPheeRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0