Titles you rated
Miss Kobayashi's Dragon Maid: A Lonely Dragon Wants to Be LovedRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 5.0
K-On! The MovieRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 5.0- Love Is ProteinRated ★ 2.0
Look BackRated ★ 5.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Umamusume: Pretty Derby – Beginning of a New EraRated ★ 5.0
KikujiroRated ★ 5.0- Umamusume: Pretty Derby – Road to the Top the MovieRated ★ 5.0
Lord of the FliesRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.5
The WaveRated ★ 4.5
The Old OakRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
A Time for Drunken HorsesRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 4.0
The Social DilemmaRated ★ 4.0