Titles you rated
BLUE GIANTRated ★ 3.5- An Innocent Person Never LiesRated ★ 3.5
- Ssook DduckRated ★ 3.0
Father never criesRated ★ 3.0- DepositRated ★ 3.0
Daddy You, Daughter MeRated ★ 2.5
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 1.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.0
Road to BostonRated ★ 1.5
Bleak NightRated ★ 3.0
RansomedRated ★ 2.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.0