Titles you rated
The PacificRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 2.5
My FamilyRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
GiantRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.5