Titles you rated
The Crown Season 6Rated ★ 5.0- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 3.5
The Time HotelRated ★ 3.5
Queen MantisRated ★ 1.5
Traveler Season 2Rated ★ 3.5- Earth Marble World Tour Season 3Rated ★ 4.0
The Crown Season 5Rated ★ 4.0
Grand Maison TokyoRated ★ 4.0
Traveler Season 1Rated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
House of the Dragon Season 2Rated ★ 4.5- B tv Lee Dong-jin's PiarchiaRated ★ 4.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
Adventure by Accident Season 4Rated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0- 하트페어링Rated ★ 4.0
- 알쓸별잡: 지중해Rated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Healing CampRated ★ 4.0