Movies
Ratings
100
AvatarRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 2.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.0
QuickRated ★ 2.0
Officer of the YearRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 2.0
Love FictionRated ★ 3.0
GhostRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
Memento MoriRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0- SinglesRated ★ 3.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.0
Blood RainRated ★ 2.0