Movies
Ratings
619
Apollo 18Rated ★ 3.0
FlightRated ★ 4.0
The Foreign Duck, the Native Duck and God in a Coin LockerRated ★ 4.0
Kids ReturnRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 3.0
Shanghai KnightsRated ★ 2.0
2009: Lost MemoriesRated ★ 1.0
The Gingko BedRated ★ 2.0
George of the JungleRated ★ 3.0
The Wedding SingerRated ★ 4.0
Street FighterRated ★ 1.0
Demolition ManRated ★ 3.0
Wild Wild WestRated ★ 3.0
The Legend of ZorroRated ★ 3.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0
DesperadoRated ★ 4.0
The Long Kiss GoodnightRated ★ 3.0
Cutthroat IslandRated ★ 3.0
WaterworldRated ★ 3.0
Enter the DragonRated ★ 3.0