Movies
Ratings
155
A Hard DayRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Bride WarsRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
EnchantedRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
Rush HourRated ★ 3.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 2.0
RedRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.5
Legally BlondeRated ★ 3.0
Happy FeetRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 4.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 2.5
Les MisérablesRated ★ 3.5