Titles you rated
Mamma Mia!Rated ★ 2.0
The Blind SideRated ★ 4.0- Romeo and JulietRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 1.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
The IllusionistRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.0
The Polar ExpressRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 1.0
My Name Is KhanRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0