Titles you rated
- Good BoyRated ★ 2.0
Tastefully YoursRated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
- More Beautiful Than HeavenRated ★ 0.5
Shark: The StormRated ★ 1.0
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 0.5
The Art of NegotiationRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Kill Me Love MeRated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Lost You ForeverRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
Gangnam B-SideRated ★ 2.5