Series
Ratings
18
The Heroic Legend of ArslanRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 2.5
Game of ThronesRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5- DamoRated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 5.0