Titles you rated
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Monsters vs. AliensRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0