Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 3.5
Spirits' HomecomingRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5- WishRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.5
American HustleRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
In Love and the WarRated ★ 2.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
ShutterRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 2.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Hana and AliceRated ★ 3.0
MadeleineRated ★ 2.5
DreamRated ★ 3.5