Series
Ratings
816
Romantics AnonymousRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Queen MantisRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 2.0
AemaRated ★ 4.0
Law and The CityRated ★ 4.5
Better Late Than SingleRated ★ 1.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
The Sandman Season 2Rated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0- Good BoyRated ★ 2.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Dear HongrangRated ★ 2.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 5.0
Divorce InsuranceRated ★ 2.5
Hyper KnifeRated ★ 4.5
Dying for SexRated ★ 3.5