Titles you rated
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
AmbulanceRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 4.0- Try Wrapping Tomatoes in KimchiRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0