Movies
Ratings
131
Hide and SeekRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
TakenRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
Special ForcesRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 3.0
JumperRated ★ 5.0
PredatorsRated ★ 3.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 1.0