Titles you rated
Sound of MetalRated ★ 3.5
CustodyRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 3.0
Throne of BloodRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 3.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Close Encounters of the Third KindRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.0
Hope GapRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
All We Imagine As LightRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Kingdom of HeavenRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0