Titles you rated
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
TwilightRated ★ 2.5
Summer WarsRated ★ 2.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 4.0
PompeiiRated ★ 0.5
DunkirkRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0