Movies
Ratings
86
Don't BreatheRated ★ 3.5
The Tooth and the NailRated ★ 4.0
Bad GeniusRated ★ 3.5
Gods of EgyptRated ★ 3.5
A Conspiracy of FaithRated ★ 4.5
The Purity of VengeanceRated ★ 4.5
The Absent OneRated ★ 4.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 5.0
HellboyRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
War HorseRated ★ 5.0
Han Gong-juRated ★ 3.5
Lump of SugarRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 2.5
The Lincoln LawyerRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0