Titles you rated
Worlds WithinRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Boston LegalRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
JerichoRated ★ 4.0
Boardwalk EmpireRated ★ 3.0
The SopranosRated ★ 3.5
DexterRated ★ 5.0
RomeRated ★ 4.0
BonesRated ★ 3.5
RomeRated ★ 4.0
True BloodRated ★ 3.5
ShamelessRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.5