Series
Ratings
64
ERASEDRated ★ 5.0
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 4.5- Yu Yu HakushoRated ★ 4.0
Yowamushi PedalRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.5
Guilty CrownRated ★ 2.0
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 5.0- 유희왕 1기Rated ★ 3.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.0
PSYCHO-PASSRated ★ 2.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.5- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
- Death Note Relight 1: Visions of a GodRated ★ 4.5
- 데스노트Rated ★ 4.5
- 데스노트Rated ★ 5.0
- Fullmetal AlchemistRated ★ 3.5
Digimon FrontierRated ★ 3.0- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 5.0