Titles you rated
The King: Eternal MonarchRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Do Do Sol Sol La La SolRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Family Outing Season 1Rated ★ 4.5
Shugo Chara!Rated ★ 2.5
My Little TelevisionRated ★ 4.0
Jun Jiu LingRated ★ 3.5
Legend of Yun XiRated ★ 2.5
A Girl Like MeRated ★ 3.5
The Blooms at Ruyi PavilionRated ★ 2.5