Titles you rated
A MuseRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
Sea FogRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.0
My Love, My BrideRated ★ 3.0
Big MatchRated ★ 4.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 3.0
The Good DinosaurRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 4.0