Movies
Ratings
1519
Inside OutRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 3.0
TrafficRated ★ 2.5
The Lego MovieRated ★ 2.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 3.5
The AmericanRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 3.0
Ashes of Time ReduxRated ★ 3.0
The Best OfferRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
BeetlejuiceRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5