Movies
Ratings
106
The PrestigeRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 2.5
The Con ArtistsRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
LeonRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 3.5
Quantum of SolaceRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 3.5