Movies
Ratings
615
BarbieRated ★ 4.5
Joy RideRated ★ 1.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
OnwardRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 4.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Mary Poppins ReturnsRated ★ 4.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.0
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 4.0