Series
Ratings
19
Search: WWWRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
Capital ScandalRated ★ 3.5- DamoRated ★ 2.5
New HeartRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
On AirRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 1.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0