Movies
Ratings
538
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.0
Zootopia 2Rated ★ 5.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.5
TwistersRated ★ 4.0
Wicked Little LettersRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 4.5
Kraven the HunterRated ★ 3.5
PawnRated ★ 4.0
Emergency DeclarationRated ★ 4.0
Freakier FridayRated ★ 4.0
About FamilyRated ★ 3.0
Freaky FridayRated ★ 4.0